sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

Co se děje

MISS SPARTA FOREVER 2017 - posílejte fotky!

Redakce 30.11.2017 22:27

MISS SPARTA FOREVER - nejpopulárnější soutěž na těchto stránkách, pokračuje již ve svém 14. pokračování. MISS SPARTA FOREVER 2017 startuje právě teď a proto nám zasílejte fotky všech sparťanek, o kterých si myslíte, že by mohly mezi ostatními fanoušky zabodovat. Máte jich určitě spoustu ve svém okolí nebo jste právě jednou z nich!

Co to je MISS SPARTA FOREVER?

Jde o soutěž o nejpůvabnější fanynku Spartičky, kterou vyberou návštěvníci tohoto webu, kteří budou také rozhodovat o celém pořadí. Budou zajisté hodnotit nejen krásu a půvab dané fotbalové fanynky, ale také i nápad a originalitu fotky! Soutěž je otevřena všem dívkám a ženám, které vyznávají rudé barvy Sparty. Čím dříve fotku pošlete, tím déle bude na očích čtenářům tohoto webu, kteří poté vyberou tu nej. Fotky MISS ze všech 13 předchozích ročníků najdete zde: www.spartaforever.cz/fotoalbum.php?parent=152

Jak se přihlásit do MISS SPARTA FOREVER?

Jedinou cestou je poslat na redakční e-mail fanousci@spartaforever.cz svou fotku či snímek své přítelkyně, kamarádky, známé, manželky či kolegyně a jak jinak než ve sparťanském, což znamená v šále nebo dresu, obojím, či s jiným suvenýrem v barvách našeho milovaného klubu. Na stadionu, u bazénu, v pivovarské varně, zahalena do sparťanských samolepek či úplně jinak a jinde….nápadům, originalitě a invenci se meze pochopitelně nekladou, avšak redakce si ponechává právo vyřadit a neuveřejňovat jakékoliv dle jejího názoru nepřípustné či nevhodné snímky, např. snímky evidentně upravované s přidaným znakem Sparty v grafickém editoru, fotky hrubě vulgární apod. K fotce, prosíme, připojte jméno či soutěžní přezdívku dotyčné dívky a vše tedy zašlete na naši emailovou adresu fanousci@spartaforever.cz. Volte pečlivě výběr fotografií, po jejím zařazení do soutěže již nebude možné tuto fotografii měnit! Soutěže se samozřejmě MŮŽOU zůčastnit i slečny a paní, které již v minulých ročnících své fotky poslaly. Naopak je účast minulých účastnic žádoucí, abychom mohli vidět, jak rostou do krásy:)

Jak bude soutěž o MISS SPARTA FOREVER probíhat?

Všechny došlé fotografie stejně jako v minulých letech budou průběžně umisťovány ve zvláštním albu v rubrice Fotogalerie/Miss Sparta Forever 2017. Následně po uzávěrce dojde k hlasování, kdy každý registrovaný návštěvník tohoto webu bude moci určit své top pořadí dle kterého budou sparťankám přiřazeny soutěžní body. Z nich vzejde samotná vítězka a další pořadí těch nejlepších. Ta absolutně nejlepší bude moci užívat titulu MISS SPARTA FOREVER 2017, tedy Miss fanoušků Sparty.

A několik upozornění:
Zasláním fotky a jejím uveřejněním na web dává každá soutěžící souhlas k jejímu vyvěšení. Proto na žádosti o stažení fotky v průběhu soutěže nebude brán zřetel!!! (vyjma konkrétních závažných důvodů dle dohody s redakcí). V případě, že se pak dotyčná umístí, nemusí převzít ceny. Nezasílejte fotky svých kojenců, miminek a dětí útlého věku, pro které je zde na webu určena rubrika NOVÁ KREV SPARTY, tohle je soutěž o nej dívku nebo paní, která už má za sebou první rande!:)

Kdy je uzávěrka MISS SPARTA FOREVER?

Soutěž probíhá právě od této chvíle až do 31. 12. 2017 včetně, kdy bude první část ukončena. Poté bude následovat finálové hlasování, které bude ukončeno 10.1.2018 a novou MISS bychom tak mohli mít sečtenu s vyhlášenou v prvním měsíci roku :-)
O co se hraje?

Vítězka získá kromě titulu a nesmrtelné slávy:) i velmi zajímavé hodnotné ceny, které včas prozradíme záměrně později, aby se k nám prostě nikdo nehlásil jen s vidinou nějakých konkrétních cen, ale hlavně pro radost. Jen pro představu, například MISS SPARTA FOREVER 2015 kromě věcných cen absolvovala i setkání s jejím oblíbencem Bořkem Dočkalem a to už stojí za to a MISS SPARTA FOREVER 2016 se již těší na setkání s Tomášem Řepkou, které brzy proběhne. Ceny se sparťanskou tématikou obdrží i další účastnice umístěné na bedně, tedy druhém a třetím místě a poté také MISS SYMPATIE vybraná redakcí Sparta Forever. Šanci na výhru má tedy skutečně každá fanynka, i kdyby snad nedostala dost hlasů od čtenářů tohoto webu.

Aktualizace: Nově můžeme i prozradit, že na jednu z oceněných dívek čeká opravdu hodně výjimečný a originální dárek od ragbistů RC Sparta Praha, nejlepšího to českého rugbyového týmu současnosti, bude to vskutku nevšední zážitek na celý život, je na co se těšit

Všem dívkám a soutěžícím přejeme hodně štěstí a těšíme se na vaše fotky!

SPARTA FOREVER!

Redakce

Fotogalerie

Miss Sparta Forever 2017

Soutěžííi o titul MISS Sparta Forever 2017


Petra

Aneta

Verča

Katka VK17

Týna

Hanča

Martina

Míša

Zlatka 

Diskuze k článku

Komentáře (1)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Stanciu Nicolae

známka:

6 2

zápasy: 2
góly: 1
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Drchal Václav

známka:

6 0

zápasy: 1
góly: 30
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Nita Florin

známka:

5 9

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Frýdek Martin

známka:

5 7

zápasy: 2
góly: 3
ž. karty: 6
č. karty: 0

hrac

Štetina Lukáš

známka:

5 4

zápasy: 1
góly: 1
ž. karty: 1
č. karty: 0

1.  FVL  FVL  44

2.  Wega  Wega  43

3.  DAPDO  DAPDO  36

4.  Holous  Holous  33

5.  zbarda  zbarda  32

6.  velkámikinka  velkámikinka  31

7.  koste  koste  30

8.  Průcha  Průcha  28

8.  Celticgirl  Celticgirl  28

8.  maraml  maraml  28

11.  SpartanAdam  SpartanAdam  27

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama