sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

Co se děje

Setkání MISS SPARTA FOREVER 2016 s Tomášem Řepkou

Redakce 25.12.2017 11:57

Loňská a stále úřadující MISS Sparta Forever - Barča, prokázala opravdu kopec trpělivosti, to když si na setkání s hráčem Sparty počkala skoro rok od svého triumfu. Pokoušeli jsme se zorganizovat pochopitelně setkání s hráčem aktuálního týmu, ale neochota Sparty vyjít v organizaci vstříc i na tomto místě vypovídá v jakém stavu se náš milovaný klub bohužel nachází. Po několika urgencích nás to již přestalo bavit a volba pak byla jasná, když padla na bývalou oporu zadnách řad Sparty Tomáše Řepku. Ten na rozdíl od klubu vyšel bez problémů vstříc a tak se mohlo ještě před svátky příjemné setkání konat.


Více než dvouhodinové povídání v příjemné restauraci na Letné počalo krátkým vstupem, kdy se účastníci museli podělit o svůj názor na aktuální dění na Spartě, při čemž se známý bouřlivák samozřejmě rozohnil. Pak už přišly na řadu vzájemného rozhovoru všemožné záležitosti, kdy se MISS zeptala Tomáše na co jí napadlo a o čem si povídali zůstane jen mezi nimi. U dobrého oběda na účet Sparta Forever jsme už nebyli a snad oběma také chutnal. Po skončení setkání Tomáš mířil na autogramiádu své nové knihy a MISS SF spokojeně zamířila domů se zážitkem, který jí už nikdo nevezme.
Děkujeme Tomášovi Řepkovi za ochotu a věříme, že si to také užil stějne jako MISS SF Barča, které dle svých slov byla ze setkání nadšená.

Pokud kromě jiných zajímavých cen také stojíte o podobné setkání, stačí se přihlásit do aktuálně probíhající MISS SPARTA FOREVER 2017 (zatím se přihlásilo pouze 11 krásek a proto je šance na výhru větší než kdy jindy, viz odkaz: Soutěžící o titul MISS Sparta Forever 2017) na těchto stránkách. Snad už se situace v klubu zlepší a bude to s hráčem Sparty z aktuálního týmu. Pokud ale náhodou by toto nedopadlo a situace byla i nadále podobná té současné, věříme, že některá z legend Sparty bude opět ochotná "zachránit" to co klub, ač přislíbil, nebyl schopen dodržet.


Rozhovor s úřadující Miss si můžete připomenout zde: Rozhovor s MISS SPARTA FOREVER 2016 Barčou

SPARTA FOREVER!

Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (1)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Stanciu Nicolae

známka:

6 2

zápasy: 2
góly: 1
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Drchal Václav

známka:

6 0

zápasy: 1
góly: 30
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Nita Florin

známka:

5 9

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Frýdek Martin

známka:

5 7

zápasy: 2
góly: 3
ž. karty: 6
č. karty: 0

hrac

Štetina Lukáš

známka:

5 4

zápasy: 1
góly: 1
ž. karty: 1
č. karty: 0

1.  FVL  FVL  44

2.  Wega  Wega  43

3.  DAPDO  DAPDO  36

4.  Holous  Holous  33

5.  zbarda  zbarda  32

6.  velkámikinka  velkámikinka  31

7.  koste  koste  30

8.  Průcha  Průcha  28

8.  Celticgirl  Celticgirl  28

8.  maraml  maraml  28

11.  SpartanAdam  SpartanAdam  27

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama