sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej


Komentáře k článku:

Síla bývá v jednotě (AC SPARTA PRAHA - FK Teplice, 8. kolo HET ligy)


Po prohraném derby bylo třeba spravit si chuť v domácím zápase, a to proti týmu z Teplice, kterému los určil v osmém kole za soupeře právě Spartu na Letné.

<< zpět na článek

Diskuze k článku

Přidej nový komentář

Super report (komentář vložen 25.09.2017 12:17)

Nevim čemu pomůže nefandeni

reagovat

Kotel (komentář vložen 25.09.2017 13:59)

Což o to, nefandění se dá přežít. Horší je ten celkový negativní postoj (pokřiky, transparenty) proti týmu ACS. To naopak podkopává celou atmosféru a týmu to zvedání se dělají o to těžší. Takhle se vlajkonoši nemaj chovat, v tom je Sparta asi unikát. Pro mě postoj naprosto nepochopitelný, ze kterého by se měli vyvodit nějaké důsledky. Kotel je dlouhodobě nezdravý a právě zde by si zasloužila Sparta tu největší změnu. Fanoušků je na to dost aby došlo k obměně v kotli. Normální osazenstvo by přilákalo další a další a mohli by se zrušit i ploty. Ale s tím co tam je teď se většina fandů prostě neztotožní a i proto bude kotel nadále slabina.

reagovat

re: Kotel (komentář vložen 25.09.2017 16:01)

Mno, oni by i lidi do kotle šli a fandili, ale "lajsne" si to někdo, když kotelníci stojí na ochozu? Kdyby to bojkotovali jen ti, co to bojkotovat chtějí a ostatní nechali být, tak by se kotel asi ozdravil, ale takto těžko. On to Jumbo napsal dobře.

reagovat

re: re: Kotel (komentář vložen 25.09.2017 18:00)

Jasný chápu. Ale pořád platí co jsem psal a kotel by asi potřeboval trochu okysličit. Holt ti co mají chuť bojkotovat pokaždé když je krize, by se na to měli radši vykašlat a přenechat to ostatním.

reagovat

.... (komentář vložen 25.09.2017 19:12)

Dobře napsáno, pokud se nepletu měli kdysi v kotli napsáno Hrdí když se výtězí, věrní když se nedaří a asi to pro ně jsou jen kecy. Každej Sparťan by měl teď držet s klubem ! Já třeba Kotalika taky nemusím ale trenér mi nevadí spíš naopak líbí se mi jeho vystupování a věřím že si to sedne

reagovat

re: .... (komentář vložen 27.09.2017 01:07)

Tak buď máš špatnou paměť. Nebo neumíš číst či psát. Ale nejpravděpodobněji si vůbec nedával pozor při výuce mateřského jazyka. Za trest do příštího domácího utkání stokrát napiš vyjmenovaná slova po V.

reagovat

Kotel (komentář vložen 26.09.2017 08:05)

chodil jsem do kotle deset let cca mezi 1980 a 1990 a presne, fandilo se porad, at se dařilo ci nedarilo a počet lidi v kotli byl castecne promenlivy a castecne konstantni, ale pokazde byla jistota, ze kotel je v dostatecnem poctu a fandi. Vyjimka za tech deset let byla jedina, kdy se první puli proti Presovu nefantilo a pet minut před přestávkou se kotel vyprazdnil a navrat s fanděním se uskutecnil az pet minut po prestavce. To byl tehdejsi protest. Jinak se vždy fandilo, protože fandime Sparte, hracum, ne trenerum a bafunarum. Soucasny "kotelnici" jsou nekde uplne jinde a urcite se bez nich obejdem, o Spartu a vysledky jim teda fakt nejde a uprimne, i to neustale monotonni fandeni porad stejny bez ohledu na vyvoj utkani, je o nicem...

reagovat

ko...:) (komentář vložen 26.09.2017 09:07)

Kotel si asi neuvedomuje, ze dela presne to co si mysli ze dela vedeni, cili skodi Sparte...

reagovat

re: ko...:) (komentář vložen 26.09.2017 09:22)

Kdyby se nad sebou zamysleli nemuseli by byt separovany v klecich.Samozrejme nejaky to pyro je potreba, ale hlavne fandit.jak hezke by to bylo,zrusit ploty a mit fandici kotel prez celou tribunu za brankou.

reagovat

Souhlas (komentář vložen 26.09.2017 11:21)

Taky je mi z toho smutno, co se teď v kotli děje. Je potřeba, aby jsme byli jednotní a ne rozdělení na skupinky a každá si jela svoje.

reagovat

re: Souhlas (komentář vložen 26.09.2017 13:59)

Vzhledem k tomu ze protilehla tribuna je jednotnejsi a cim dal vic lepsi v jednotnem fandeni,bych se nedivil kdy by tam nekdo prinesl plachtu s heslem ,,MI JSME KOTEL-VY JSTE V KLECI!!"SPARTA :) :) :) .

reagovat

v jednotě je síla - o tom je to celý (komentář vložen 27.09.2017 15:04)

Tvoje články čtu rád mnoho let, chápu tvoji rozmrzelost nad šílenou atmosférou na zápasech, ale hrůzovláda doktora Kazisvěta na Letný trvá už třináct let a ani náznak zlepšení. A to, co se děje na Spartě od léta, už skutečně nelze přehlížet a tolerovat. Že angažuje nejhoršího trenéra, kterýho jsme kdy na Letný zažil, že si sednou nad katalogem volných hráčů a berou každýho, že vykopnou lidi, který mohli za Spartu ještě hodně odehrát a za menší peníze než tahle zoo, co sem přitáhl. Bavil jsem se o těchto věcech před sezónou s několika internacionály Sparty a nikdo nejevil nadšení ani pochopení pro tento krok. Jak píšeš, v jednotě je síle, takže je nanejvýš nutné, abychom jednotně vystupovali proti vedení, jinak se náš klub bude řítit do čím dál větších sraček. A jestli nevíš o trenérovi, tak já jo, jmenuje se Michal Bílek a na Letné i v repre byl hodně úspěšný. Jinak jako člen Veteranos Pirates naprosto souhlasím s prohlášením, který bylo v minulých dnech vydáno. Zaměňují se příčiny a následky, a ty příčiny tohohle stavu a atmosféry rozhodně nejsou ve fanoušcích. Zlo je ukryto v nejvyšších patrech vedení klubu.

reagovat

Přidej nový komentář

  Novinky na internetu
hrac

Stanciu Nicolae

známka:

6 2

zápasy: 2
góly: 1
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Drchal Václav

známka:

6 0

zápasy: 1
góly: 30
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Nita Florin

známka:

5 9

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Frýdek Martin

známka:

5 7

zápasy: 2
góly: 3
ž. karty: 6
č. karty: 0

hrac

Štetina Lukáš

známka:

5 4

zápasy: 1
góly: 1
ž. karty: 1
č. karty: 0

1.  FVL  FVL  44

2.  Wega  Wega  43

3.  DAPDO  DAPDO  36

4.  Holous  Holous  33

5.  zbarda  zbarda  32

6.  velkámikinka  velkámikinka  31

7.  koste  koste  30

8.  Průcha  Průcha  28

8.  Celticgirl  Celticgirl  28

8.  maraml  maraml  28

11.  SpartanAdam  SpartanAdam  27

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama